بهترین اپلیکیشن های جایگزین تلگرام

اپلیکیشن های جایگزین تلگرام

1 467

اپلیکیشن های جایگزین تلگرام

تلگرام یکی از محبوب ترین و پرمخاطب ترین اپلیکیشن های پیام رسان فعلی محسوب می‌شود که طی چند وقت اخیر مشکلاتی برای آن به وجود آمده و کاربران زیادی را دچار دردسر کرده است.با بروز این مشکلات و شاید عدم امکان استفاده تلگرام، بسیاری از افراد به دنبال یک برنامه جایگزینهستند تا از آن به جای تلگرام استفاده کنند.

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی تعدادی از بهترین برنامه های جایگزین تلگرام بپردازیم.

۱- اپلیکیشن پیام رسان BBM

اپلیکیشن BBM پیام رسان اختصاصی شرکت بلک بری که است که امنیت بسیار بالای برخوردار بوده و می‌توانید جایگزین خیلی خوبی برای تلگرام باشد. این برنامه مثل هر برنامه پیام رسان دیگری از قابلیت اشتراک گذاری فایل های صوتی و تصویری هم پشتیبانی می‌کند.

قابلیت هایی همچون ایجاد گفتگوهای خود از بین روند (Self-Destruct)، اشتراک گذاری موقعیتمکانی، لغو ارسال پیام بعد از ارسال آن، ایجاد گروه و غیره همگی در اپلیکیشن BBM ارائه شده‌اند. اپلیکیشن BBM با هر دوسیستم عامل اندروید و آی او اسی سازگاری دارد.

۲- اپلیکیشن پیام رسان گوگل الو (Google Allo)

یکی از بهترین، قدرتمندترین و قابل اعتمادترین اپلیکیشن های پیام رسانی است که قابلیت جایگزین شدن با تلگرام را دارد. اگرچه قابلیت هایی که توسط این برنامه ارائه می‌شوند چندان متعدد نیستنداما با این حال کیفیت عملکرد گوگل الو و پشتیبانیآن توسط گوگل اصلی ترین عاملی است که اینمسنجر را به جایگزین عالی برای تلگرام تبدیل می‌کند.

۳-اپلیکیشن ویسپی یا Wispi

اپلیکیشن ویسپی یا Wispi هم یکی دیگر از بهترین برنامه های جایگزین تلگرام محسوب می‌شودکه تقریبا تمام قابلیت های مشابه تلگرام را ارائه می‌کند. با مشکلاتی که برای تلگرام به وجود آمدعده بسیار زیادی از ایرانی ها

به سمت استفاده از برنامه ویسپی سوق پیدا کردند و این امر منجر شد طی چند وقت اخیر آمار دانلود این برنامه و نظرات ایرانی ها در گوگل پلی استور برای آن بسیار زیاد شوند.اگر به دنبال یک جایگزین خوب برای تلگرام هستید برنامه ویسپی یکی از گزینه های پیش رویتان خواهدبود که با اندروید و آی او اس سازگاری دارد.

۴-اپلیکیشن هنگ‌اوتس یا Hangouts

اپلیکیشن هنگ‌اوتس یا Hangouts هم یکی دیگر از بهترین برنامه های جایگزین تلگرام محسوب می‌شودکه با هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس سازگاری دارد. این اپلیکیشن پیام رسان از قابلیت هایی همچون ارسال  دریافت پیام متنی، ویدئویی، صوتی، استیکر، اموجی و غیره پشتیبانی به عمل می‌آوردو قابلیت برقراری تماس ویدئویی را هم ارائه کرده است. پس Hangouts را هم به عنوان یکی دیگر از بهترین برنامه های جایگزین تلگرام به خاطر داشته باشید.

۵-اپلیکیشن Discord

این اپلیکیشن رایگان علاوه بر قابلیت ارسال و دریافت پیام متنی و تصویری از ارسال ویس (Voice)، ایجادکانال و شخصی سازی آن، ارسال اموجی و گیف (GIF) و غیره هم پشتیبانی به عمل می‌آورد و رابط کاربریآن بسیار شکیل طراحی شده است. ضمنا اپلیکیشن مذکور با هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس سازگار است.

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

1 نظر

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.