اخبارترفند ها

راه های مراقبت از گوشی

راه های مراقبت از گوشی نکات و روش های متعددی وجود دارند که توجه به آن ها منجر به افزایش طول عمری گوشی موبایل می‌شود.در ادامه این مطلب قصد داریم نکته برای مراقبت از گوشی اشاره کنیم که منجر می‌شوند در آینده نیازی به تعمیرات موبایل نداشته باشید. با موبایل کمک همراه باشید.

گوشی های موبایل ابزارهای الکترونیکی پیشرفته، ظریف و بسیار کارآمدی هستند که این روزها تقریبا تمام افراد جامعه از آن ها استفاده می‌کنند. به دلیل ظرافتی که گوشی های موبایل دارند لازم است که به خوبی از آن ها مراقبت شود

راه های مراقبت از گوشی

در غیر این صورت ممکن است با گذر زمان مشکلاتی در آن‌ها پدیدار شده

کاربر را ملزم کنند تا گوشی را برای تعمیر به دست تعمیرکاران بسپارند.

راه های مراقبت از گوشی
اولین چیزی که میتواند ویروس را وارد گوشی کند برنامهای است که ویروس دارند و بد افزار هستند شما برای جلو گیری از این کار اپلیکیشن های خودرا از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید!
راه های مراقبت از گوشی

با داغ شدن گوشی میتواند اسیب های فراوانی به CPU و هارد گوشی وارد کند.و باتری گوشی را مورد حمله قرار دهد هیچگاه در زمانهایی که گوشی به شارژ وصل است کار نکنید چون با این کار به گوشی موبایل خود ضرر وارد میکنید و باعث کم شدن طول عمر گوشی شما میشود.

راه های مراقبت از گوشی

راه های مراقبت از گوشی

همانطور که گفتیم زمانیکه گوشی همراه شما داغ باشد میتواند اسیب های جدی به گوشی وارد کند اینرا جدی بگیرید .هر گاه گوشی شما در شارژ بود کاور گوشی یا همان قاپ‌گوشی را جدا کنید تا زمانی ک شارژ کامل میشود.

راه های مراقبت از گوشی

گوشی شما نه پیچ کوشتی است نه چیز خاسی برای کوبین و برخورد ان با اجسام سخت ،گوشی خود را در جاهای سخت نگذارید تا اسیب به قسمتهای سخت افزاری ان وارد نشود.

راه های مراقبت از گوشی

حافظه گوشی شما بسته به میزان حجم گوشیتان باید پر و خالی باشد.همیشه سعی کنید نصف حافظه ی گوشی خودرا خالی بگذارید تا اینکه گوشیتان پر نشود چون پر شدن گوشی باعث سر کم و هنگ و داغ شدن گوشی میشود همچنین زود خالی شدن باتری گوشی از این لحاظ مراقب گوشی خود باشید و برنامه ها و عکس و فیلم های بی مورد و اضافی را حذف کنید از اینکه مطالب و ترفند های سایت زرین هور را دنبال میکنید متشکریم

با دادن امتیاز های مثبت و نظر های مثبت خود مارا بی بهره نزارید⁦.⁩

شاهین احمدزاده

شاهین احمدزاده هستم مهندس کامپیوتر در گرایش نرم افزار علاقه مند به برنامه نویسی و طراحی سایت . شماره تلفن : 09195227837 ایمیل : shahin.ahmadzadeh795@gmail.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا