اپلیکشن هاترفند هاترفندهای اندرویدشبکه های اجتماعی

نصب شادینو

شادینو در برنامه شاد چیست؟

پس از مجازی شدن مدارس، اغلب افراد نام برنامه شاد را شنیده اند. اما، ممکن است که تعداد کمی نام شادینو را شنیده باشند و یا ندانند که چیست. شادینو، یکی از جدیدترین امکانات برنامه شاد است که برای معلمان و مدیران ایجاد شده است. در واقع، شادینو در برنامه شاد برای برقراری ارتباط مدیران و معلمان با هم، ایجاد شده است.

معلمان و مدیران عزیز باید بخش شادینو را در برنامه شاد نصب کرده و فعال نمایند. اگر شما هم معلم و یا مدیر مدرسه هستید، برای آشنایی با نحوه نصب و فعال سازی شادینو، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آن چه که باید در رابطه با این موضوع بدانید را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

راهنمای تصویری و گام به گام نحوه نصب شادینو در برنامه شاد

همان طور که بیان شد، دبیران و مدیران گرامی برای نصب شادینو در برنامه شاد باید مراحلی را طی کنند که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند:

دبیران و مدیران گرامی ابتدا باید وارد برنامه شاد شوند. پس از ورود، باید گزینه « مدرسه من » را انتخاب نمایند.

پس از انتخاب گزینه مدرسه من، باید نقش خود( معلم ، دانش آموز یا مدیر ) را انتخاب نمایند.

در این مرحله، آن ها باید کد ملی خود را با دقت و به درستی وارد کرده و پس از آن بر روی گزینه « تایید » کلیک نمایند.

در مرحله چهارم، دبیران و مدیران عزیز باید سال، ماه و روز تولد خود را به ترتیب وارد نموده و در انتها گزینه « تایید » را برگزینند. پس از انجام مراحل ذکر شده، پیامی بر روی صفحه با موضوع « احراز هویت با موفقیت انجام شد » ظاهر می شود. افراد پس از مشاهده این پیام باید بر روی عبارت « باشه » کلیک نمایند.

در نهایت، دبیران , مدیران و یا دانش آموزان عزیز باید در قسمت پایین صفحه گزینه « شادینو » را انتخاب نمایند.

سپس، آن ها باید نام کاربری خود را ثبت نمایند. لازم به ذکر است تا بدانید که نام کاربری در شادینو جایگزین شماره تلفن همراه خواهد شد.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با نحوه نصب و فعال سازی شادینو در برنامه شاد آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که هنوز برخی از بخش های این برنامه از سمت سازمان آموزش و پرورش فعال نشده است. لذا، در صورتی که نتوانستید آن ها را فعال کنید نگران نباشید. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا