اپلیکشن هاامنیتاندرویدترفند هاترفندهای اندرویدسایت و اپلیکیشننرم افزار

آموزش ضبط مکالمه در آیفون و گوشی های اندرویدی

آموزش ضبط مکالمه در آیفون و گوشی های اندرویدی ،آسان ترین راه ضبط یک مکالمه، استفاده از یک دستگاه دیگر است. بطور مثال اگر یک گوشی یا تبلت دیگری در اختیار دارید، با استفاده از برنامه های ضبط صدا که در آنها موجود است، می توانید این مکالمه را ضبط کنید.

برنامه ضبط صدا روی گوشی های اندرویدی، Voice Recorder نام داشته و برای آیفون و آیپد، Voice Memo نام دارد.

در حالی که شاید این روش ساده ترین راه برای ضبط مکالمه در آیفون و گوشی های اندرویدی باشد، صداهای مزاحم می تواند باعث آزار کاربران شود.

ضبط مکالمات با استفاده از Google Voice

این برنامه، پرکاربردترین اپلیکیشن ضبط صداست که توسط گوگل ارائه می شود و می تواند تمام صداهای موجود در تماس ورودی را ضبط کند، البته صدای شما را به عنوان گوینده ضبط نمی کند.

آموزش ضبط مکالمه در آیفون و گوشی های اندرویدی ،برای ضبط صدا باید به تنظیمات این برنامه رفته و در قسمت Calls، گزینه Incoming Call Settings را فعال کنید. پس از انجام این کار، هنگام تماس با فشردن عدد ۴، عملیات ضبط مکالمه آغاز می شود. توجه داشته باشید که برای هر دوطرف مکالمه صدایی پخش می شود که خبر از ضبط مکالمه می دهد. لازم به ذکر است؛ این برنامه هنوز برای همه کشورهای جهان در دسترس نیست.

ضبط مکالمات با استفاده از اپلیکیشن

برای کاربران اندروید، برنامه Call Recorder پیشنهاد می شود؛ این برنامه می تواند تماس ها را ضبط کرده و آن ها را در فضای ذخیره سازی، ذخیره کند؛ همچنین دارای قابلیت Caller ID است که با آن می توانید هویت صدای ضبط شده را تشخیص دهید.

برای کاربران سیستم عامل iOS، اپلیکیشن Call Recorder Lite پیشنهاد می شود؛ این برنامه تماس های ورودی و خروجی را ضبط می کند. برای گوش دادن به تماس های طولانی باید مبلغی را پرداخت کنید اما برای ضبط کردن محدودیتی وجود نداشته و می توانید بدون پرداخت مبلغی، تماس ها را ضبط کنید.

امید وارم مطالب فوق برای شما مفید بوده باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا