9 ماه پیش
260
  • اخبار
  • ارتباط‌ میان کاربران اسکایپ و مایکروسافت‌تیمز فراهم می شود

ارتباط‌ میان کاربران اسکایپ و مایکروسافت‌تیمز فراهم می شود

ارتباط‌ میان کاربران اسکایپ و مایکروسافت‌تیمز ،با آخرین آپدیت ،جدیدترین امکان ایجاد ارتباط بین مایکروسافت تیمز و اسکایپ می توانند تماس برقرار است.سالها قبل هر شرکتی در حوزه ی ارتباطات ،چندین شرکت بزرگ با استاندارد های مختلف وجود داشتند که هر کدام در یک حوزه ی جغرافیایی فعالیت داشتند.این امر موجب چند برابر شدن هزینه ها می شد و دوباره کاری می شد.درست تا همین جند سال پیش هم در ایران دلکل های مخابراتی در اختیار و مالکیت یک شرکت بود و در یک خوزه همزمان چند دکل وجود داشت در حالی که یکی از آنها کافی بود.

به مرور استاندارد های بین المللی این تجمیع سخت افزار را ایجاد کرد.و به نوعی زیر ساخت های ارتباطی را به حالت مشاع بین شرکت ها در آورد.به نظر می رسد در خوزه ی فضای مجازی و مسنجر ها هم تعدد مسنجرها.ویژگی های متنوع هر کدام و طول عمر اندک آنها در خوزه ی فناوری منجر به این شده است کم کم شاهد تلاش های اولیه برای ایجاد این تجمیع باشیم.

ارتباط‌ میان کاربران اسکایپ و مایکروسافت‌تیمز

در همین راستا مایکروسافت در نظر دارد قابلیت برقراری ارتباط با اعضای پیام‌رسان اسکایپ را به سرویس مایکروسافت تیمز اضافه کند. پس‌ از این به‌روزرسانی که احتمال می رود تا پایان مارس عرضه شود، کاربران هر دو اپلیکیشن می‌توانند تماس برقرار و به یکدیگر پیام ارسال کنند.

ارتباط‌ میان کاربران اسکایپ و مایکروسافت‌تیمز ،آنتچه بنظر می رسد ایمیل به عنوان بیس اصلی و قابل اعتماد احتمالا نمونه ی استاندارد و مبنای این نوع از ارتباطات باشد. ویژگی یادشده تا انتهای آوریل دراختیار کاربران سرویس آفیس ۳۶۵ و مایکروسافت ۳۶۵ نیز قرار خواهد گرفت. مایکروسافت در ژوئیه‌ی سال گذشته این ویژگی را رونمایی کرد. طبق گفته‌ی مهندسان این شرکت، کاربران هریک از این دو پلتفرم برای برقراری تماس یا ارسال پیام به دیگران، باید از آدرس ایمیلشان استفاده کنند.

تیمز و اسکایپ در زمره ی اپلیکیشن‌های محبوب در بین کاربران به شمار میروند. قبلا، خبری منتشر شد که روزانه بیش از حدود ۲۰ میلیون کاربر از اپلیکیشن مایکروسافت تیمز برای ارائه ی خدمات اداری استفاده می‌کنند. گفتنی است فست کمپانی نیز مایکروسافت را به‌عنوان خلاق‌ترین شرکت در ارائه خدمات اداری معرفی کرد. در‌حال‌حاضر، ۹۱ شرکت از ۱۰۰ شرکت بزرگ آمریکا از سرویس مایکروسافت تیمز استفاده می‌کنند و این امر نیز نشان‌دهنده‌ی محبوبیت تیمز در میان کسب‌وکارهای بزرگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پر بازدید

چ
چند برنامه کاربردی ایفون،ایفون،اپلیکیشن ایفون،اپلیکیشن،برنامه های کاربردی،ایفوندار ها،IOS،برنامه ی ایفون،فتوشاپ،اب و هوا،ادیت،رمز عبور،پسورد

چند برنامه کاربردی ایفون

چند برنامه کاربردی ایفون که کمک های به سزایی به ما میکند. امروزه زندگی ما بسیار وابسته به گوشی ها شده و نه ننها حجم زیادی از امورات جاری و روزمره ی ما که بخش زیادی از احساسات و عواطف...

XML

قابلیت ساخت نقشه سایت XML به نسخه‌ی جدید وردپرس افزوده خواهد شد!

قابلیت های جدید فتوشاپ 2020 و نحوه کار کردن با آن ها،قابلیت های جدید،

قابلیت های جدید فتوشاپ ۲۰۲۰ و نحوه کار کردن با آن ها

جست‌وجو با کاراکترهای جایگزین در WORD،جست جو در word،کارکترهای جایگزینی در ورد،

جست‌وجو با کاراکترهای جایگزین در WORD

آموزش غیرفعال کردن تصحیح خودکار در کیبورد اندروید و آیفون،غیر فعال سازی اندروید و ایفون،

آموزش غیرفعال کردن تصحیح خودکار در کیبورد اندروید و آیفون