سئوطراحی سایت

سئو چیست؟ چرا وب سایت من به سئو نیاز دارد؟

بهینه سازی موتور جستجو ( سئو ) چیست؟

سئو یک رشته بازاریابی است که بر روی دیدگاه رو به رشد در نتایج جستجوی آلی (بدون پرداخت) موتور جستجو متمرکز است. سئو شامل عناصر فنی و خلاق مورد نیاز برای بهبود رتبه بندی، رانندگی و افزایش آگاهی در موتورهای جستجو می باشد. جنبه های بسیاری برای جستجوگرها وجود دارد، از کلمات در صفحه شما تا سایر سایت هایی که به وب سایت شما پیوند می دهند.

بعضی اوقات سئو به سادگی موضوعی است که مطمئن شوید سایت شما به گونه ای است که موتورهای جستجو را درک می کند.
سئو تنها در مورد ساخت وب سایت های موتور جستجوگرانه نیست. این در مورد ساخت سایت شما برای مردم نیز بهتر است. ما معتقدیم که این اصول دست به دست هم می دهند تا سئو شما را بسازند.
این راهنمای طراحی شده برای توصیف همه زمینه های جستجوگرها از پیدا کردن اصطلاحات و عبارات (کلمات کلیدی) است که ترافیک را به وب سایت شما ایجاد می کند، سایت شما را دوستانه به موتورهای جستجو، لینک های ساخت و بازاریابی ارزش منحصر به فرد سایت شما. اگر در مورد این موارد اشتباه گرفته باشید، شما تنها نیستید و ما برای کمک به اینجا هستیم.

سئو چیست؟ چرا وب سایت من به سئو احتیاج دارد؟

 چرا وبسایت من به سئو نیاز دارد؟

اکثر ترافیک وب توسط موتورهای جستجو عمده تجاری، گوگل، بینگ و یاهو هدایت می شود. در حالی که رسانه های اجتماعی و سایر انواع ترافیک می توانند بازدید شما را در وب سایت شما ایجاد کنند، موتورهای جستجو، روش اصلی برای ناوبری برای اکثر کاربران اینترنت هستند. این درست است که آیا سایت شما محتوا، خدمات، محصولات، اطلاعات و یا هر چیز دیگری را فراهم می کند.

کیک درصد های موتور های جستجو گوگل بینگ و یاهو 9.5 و بقیه .2
موتورهای جستجو منحصر به فرد هستند؛که در آنها ترافیک هدفمند را فراهم می کنند.که به دنبال چیزی هستند که شما پیشنهاد می کنید. موتورهای جستجو جاده هایی هستند که این اتفاق می افتد. اگر موتورهای جستجو می توانند سایت شما را پیدا نکنند یا محتوای شما را به پایگاه های داده خود اضافه نکنند، شما فرصت های باور نکردنی برای هدایت ترافیک به سایت خود را از دست می دهید.
جستجوهای جستجو – کلماتی که کاربران در کادر جستجو تایپ می کنند – مقدار فوق العاده ای را حمل می کنند. تجربه نشان داده است که ترافیک موتور جستجو می تواند موفق شود (یا شکستن) یک سازمان باشد. ترافیک هدفمند به یک وب سایت می تواند تبلیغات، درآمد و مواجهه را مانند دیگر کانال های بازاریابی فراهم کند. سرمایه گذاری در جستجوگرها می تواند در مقایسه با سایر انواع بازاریابی و ارتقاء میزان بازدهی استثنایی داشته باشد.

چرا موتورهای جستجو نمیتوانند سایت من بدون سئو را تشخیص دهند؟

موتورهای جستجو هوشمند هستند، اما هنوز هم نیاز به کمک دارند. موتورهای اصلی همواره تلاش می کنند تا تکنولوژی خود را برای ردیابی وب عمیق تر و نتایج بهتر را برای کاربران به ارمغان بیاورند. با این حال، محدودیتی برای موتورهای جستجو وجود دارد. در حالی که سئو مناسب می تواند شما را هزاران نفر از بازدید کنندگان و افزایش توجه، حرکت اشتباه می تواند سایت خود را عمیق در نتایج جستجو، که در آن دید حداقل است، پنهان و یا دفن.
سئو همچنین به ارتقاء رتبه بندی ها کمک می کند به طوری که محتوا قرار می گیرد که جستجوگران آن را راحت تر پیدا کنند. اینترنت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده رقابتی است، و آن دسته از شرکت هایی که جستجوگرها را انجام می دهند، مزایای مورد نظر را بر بازدید کنندگان و مشتریان دارند.

آیا می توانم SEO را برای خودم انجام دهم؟

دنیای جستجوگرها پیچیده است، اما اکثر مردم به آسانی می توانند اصول اولیه را درک کنند. حتی مقدار کمی از دانش می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. آموزش رایگان رایگان SEO به طور گسترده در وب در دسترس است، از جمله در راهنماهای مانند این. این کار را با یک تمرین کوچک ترکیب کنید و به خوبی خود را برای تبدیل شدن به یک گور می کنید.
با توجه به تعهد زمان شما، تمایل شما برای یادگیری و پیچیدگی وب سایت شما، ممکن است تصمیم بگیرید که شما نیاز به متخصص برای رسیدگی به امور را برای شما داشته باشید. شرکت هایی که SEO را انجام می دهند ممکن است متفاوت باشند برخی تمرکز ویژه ای دارند، در حالی که دیگران یک رویکرد گسترده تر و عمومی تر دارند.
در هر صورت، خوب است که درک مفاهیم اصلی را داشته باشیم.

چقدر باید در این مورد بخوانم؟

اگر در مورد بهبود ترافیک جستجو جدی هستید؛و با جستجوگرها آشنا نیستید، توصیه می کنیم این راهنمایی را به جلو بروید.

می خواهید در مورد سئو بیشتر بدانید؟ مطلب ” http://sakadars.com/blog/what-is-seo/ ” را بخوانید 🙂

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا