نرم افزار

معرفی نرم افزار Xilisoft Video Editor

معرفی نرم افزار Xilisoft Video Editor ،یکی از جذاب ترین کارهایی که شاید شما هم به آن علاقه مند باشید ویرایش فیلم است. با استفاده از نرم افزار Xilisoft Video Editor می توانید هر فیلمی که دارید را ویرایش کنید.
با Xilisoft Video Editor می توانید دو یا چند فیلم را بهم متصل کنید، می توانید فیلم را به تکه‌های کوچک تقسیم کنید و یا کاملا آن را ویرایش کنید.


در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با این نرم افزار ادیت و ویرایش فیلم آشنا شوید.


هنگام اجرا شدن نرم افزار شما با سه گزینه زیر روبه رو می شوید که بسته به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب می کنید.

Join : برای چسباندن چند فیلم به یکدیگر و ساخت یک فیلم تکی می توانید از این قسمت استفاده کنید. با کلیک بر روی آن به صفحه زیر هدایت می شوید.


با کلیک بر روی گزینه + می توانید فیلم های مورد نظر خود را برای چسباندن به یکدیگر انتخاب کنید. برای این کار می توانید فیلم‌های خود را انتخاب و آنها را به داخل نرم افزار بیاندازید ( Drog & Drop)


معرفی نرم افزار Xilisoft Video Editor ،پس از انتخاب دو یا چند فیلم یا کلیپ می‌توانید بر روی گزینه Join کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.


Output Settings :
در این قسمت یک نام و مسیر برای ذخیره فیلم خود انتخاب کنید.


Profile : در قسمت Profile می توانید نوع خروجی صدا و تصویر مورد نظر را تنظیم کنید.

پس از اتمام تنظیمات بر روی دکمه OK کلیک کنید تا عملیات Join آغاز شود.

Split : در این قسمت با یک ویژگی منحصر به فرد که در سایر نرم افزارهای مشابه دیده نشده رو به رو می شوید. با استفاده از قابلیت Split می توانید یک فیلم را به تک هایی بر اساس حجم، یا زمان تقسیم کنید. برای مثال می توانید یک فیلم ۵ دقیقه ای را به ۵ قسمت کاملا مساوی تقسیم کنید. کاربرد این روش برای افراد می تواند متفاوت باشد.


پس از کلیک بر روی گزینه Split صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.


در این قسمت باید با کلیک بر روی گزینه + یک فیلم را انتخاب کنید.

Split Automatically : وس از انتخاب فیلم نوبت به انتخاب نوع برش می رسد. نوع اول بر اساس دقیقه، نوع دوم بر اساس حجم فایل خروجی و نوع سوم بر اساس بخش بندی فیلم (فریم) می باشد.

پس از انتخاب نوع برش بر روی دکمه Split در پایین صفحه کلیک کنید.

Output Setting : در این قسمت نام و مکان خروجی را به همراه فرمت مورد نظر انتخاب می کنید . در صوروتی که گزینه Keep orginal format  را انتخاب کنید فرمت خروجی شما همان فرمت فیلمی است که در ورودی به نرم افزار معرفی کرده اید. در پایان نیز بروی دکمه OK کلیک کنید تا عملیات آغاز شود.

Cut : اما در این قسمت می توانید بر اساس یک محدوده قابل تنظیم فایل فیلم خود را ویرایش کنید مثلا دقیقه ۳ تا دقیقه ۸ یک فیلم ۶۰ دقیقه ای یا بیشتر را جدا کرده و آن را در خروجی تحویل بگیرید.
با کلیک بر روی گزینه Cut به منوی اصلی نرم افزار وارد می شوید. در این قسمت گزینه‌ی + را انتخاب و یک فیلم یا کلیپ به نرم افزار معرفی کنید.

برای بریدن یک قسمت از فیلم به دور روش می توانید عمل کنید.

۱- به صورت دستی : در این روش با کلیک بر روی قسمت های زیر و محدود ساختن فیلم می توانید قسمت مورد نظر را انتخاب کنید.


۲- با استفاده از زمان : در نوار پایینی نرم افزار قابلیت آن را دارید که شروع و پایان قسمتی که می خواهید از فیلم جدا شود را انتخاب کنید مثلا دقیقه ۳ تا دقیقه ۶ را در قسمت Start  و End وارد کنید.

س از انتخاب می توانید بر روی گزینه‌ی Cut در پایین صفحه کلیک کنید.

مانند قسمت‌های قبلی می توانید نام و مکان فایل خروجی و همچنین فرمت دلخواه خود را برای خروجی انتخاب کنید و در پایان بر روی گزینه OK کلیک کنید تا عملیات آغاز شود.
پس از پایان یافتن عملیات عبارت Task completed succefully نمایان می‌شود و فایل شما در خروجی آماده است.

نتیجه گیری : نرم افزار حال حاضر از اکثر فرمت‌های مورد نظر شما پشتیبانی می‌کند و می توانید تمامی فیلم‌های مورد نظر خود را با آن تبدیل نمایید. به شما عزیزان دانلود این نرم افزار کاربردی را پیشنهاد می‌کنیم.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا