اپلیکشن هااینستاگرامشبکه های اجتماعی

۸راهکار خروج از اکشن بلاک

۸راهکار خروج از اکشن بلاک ،اینستاگرام به عنوان یکی از مهم ترین اپلیکیشن های فضای مجازی ، امروزه بخش مهمی از زندگی ما را تشکیل می دهد.اینستاگرام با دارا بودن امکانات زیادی که به مرور ایجاد کرده است تبدیل به بخشی حیاتی از زندگی مجازی ما،ارتباطات و تجارت ما شده است . امروزه بسیاری از کسب و کار های کوچک فقط با تکیه بر فروش محصولات و خدمات خود در اینستاگرام به حیات خود ادامه می دهند.

اما این حضور برای دیده شدن و ارائه ی محصولات می باشد.اگر ما این محصولات را ارائه دهیم ولی دیده نشوند عملا فروشی نداریم و بدون فروش کسب و کار ما خواهد مرد. برای اینکه دیده شویم علاوه بر ارائه ی زیبا ی محصولات باید با کاربران و محیط نیز در تعامل باشیم.

چرا اکشن بلاک شده ام؟

اما گاهی برای ما محدودیت هایی اعمال می شود.این محدودیت ها بر اساس نقض قوانین اینستاگرام است.اما گاهی ما به صورت غیر عمد قوانین اینستاگرام را نقض میکنیم.گاهی به علت زیاده روی در هشتگ گذاری و یا فالو و آنفالوهای مستمر منجر به حساس شدن اینستاگرام و بلاک کردن تعاملات ما میشود.

یک بعد دیگر نیز که ممکن است برای ما کاربران ایرانی اتفاق بیفتد این است که به بنا بر دلایلی گاهی ممکن است مجبور به تغییر آی پی شویم و این تغییر آی پی ها منجر به بسته شدن اکشن بلاک ما شود.

مدت زمان اکشن بلاک ها از ۲۴ ساعت تا دائمی متغییر می باشد . و بسته به تشخیص اینستاگرام اعمال میگردند که البته قابل اعتراض نیز هستند.

حال که به صورت نسبی با دلایل اکشن بلاک ها آشنا شدیم به روش هایی میپردازیم که ممکن به ما در رفع این اکشن بلاک ها کمک کند.

راه کار های خروج از اکشن بلاک

همانطور که در مقدمه نیز به آن اشاره شد ،اکشن بلاک زمانی رخ میدهد که ما یکی از قوانین اینستاگرام راخواسته و ناخواسته نقض کنیم.در زیر مجموعه ای از راه کارها برای خروج سریع تر از اکشن بلاک پیشنهاد شده است . که بخشی از آن مرتبط با قوانین اینستا و بخشی نیز در ارتباط با تجربه ی شخصی کاربران می باشد.

حذف و نصب دوباره ی اپلیکیشن اینستاگرام

بله ،شاید بسیار ساده بنظر برسد ولی در بسیاری از موارد کاربردیست،خصوصا در مواقعی که برای ۲۴ ساعت اکشن بلاک شده اید.

حذف لینک های بیو

گاهی ممکن است شما در بیو خود لینک هایی را از رقبای اینستاگرام قرار دهید .این لینک ها در بسیاری مواقع ممکن است موجب اکشن بلاک شدن شما شده باشند.در این موارد شما باید لینک شرکت رقیب را برداشته و مجددا اقدام به ورود نمایید.احتمالا مشکل شما حل خواهد شد.

گزینه ی tell us

شما میتوانید مستقیما به اینستاگرام پیام دهید.و به اکشن بلاک شدن خود اعتراض کنید.در این صورت است که آن ها از شما مجموعه سوالاتی را میپرسند تا مطمئن شوند که شما ربات نیستید و پس از آن، طی چند روز سوالات را بررسی و اکانت شما را آزاد خواهند کرد.

تغییر اینترنت

گاهی اینستاگرام نسبت به آی پی شما حساس میشود.برای این کار کافی است تا اینترنت خود را تغییر دهید.مثلا اگر از وای فای استفاده میکنید آن را به دیتای گوشی خود تغییر دهید.

گذرواژه خود را تغییر دهید

۸راهکار خروج از اکشن بلاک ،گاهی ممکن است استفاده از یک ربات یا آنفالو یاب منجر به اکشن بلاک شدن شما بشود.برای همین هم کافی است تا شما با تغییر پسورد خود به اینستاگرام ثابت کنید که حساب کاربری متعلق به یک شخص است و توسط ربات اداره نمیشود.

حساب کاربری خود را به فیسبوک وصل کنید

شما با اتصال حساب کاربری خود به فیسبوک عملا به اینستاگرام ثابت میکنید که یک شخص حقیقی هستید.این کار منجر میشود تا اینستاگرام نسبت به شما خوش بین شود و عملا این خوشبینی باعث رفع اکشن بلاک خواهد شد.

حذف برنامه های افرایش فالوور

برنامه های افزایش فالوور عملا و آنفالویاب ها در بسیاری موارد باعث اکشن بلاک شدن ما می شوند.در این موارد باید این برنامه ها را حذف کرد.

گزارش هک شدن اکانت اینستاگرام

در نهایت اگر اکشن بلاک شما همیشگی باشد،ارزش این را دارد که ریسک کنید . به این معنا که اعلام کنید که اکانت شما هک شده است. و در این صورت شما مسول کارهایی نیستید که منجر به بلاک اکشن شدن شما شده است .ولی خب به هر حال کار پر ریسکی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا