ترفند هاسایت و اپلیکیشنشبکه

وبسایت igfonts.io

وبسایت igfonts.io

وبسایت igfonts.io برای تغییر دادن فونت های بیوگرافی کاربران و مرتب سازی یا زیبا سازی بیوگرافی ها شما میتوانید از سایت دیدن فرمایید تا اینکه از فونت های این برای بیوگرافی اینستاگرام خود استفاه کنید .این وبسایت از اننواع فونتها برخوردار است که شما با دادن هر کلمه یا جمله ای به ان در بازتاب با انواع فونت متن شما رو نمایش میدهد شما میتوانید انهارا کپی کنید .

د ر قسمت جاخالی type or paste your text here شما متن انتخابی خود به عنوان بیوگرافیه اینستاگرام یا یک متن کاربردی برای خود میتوانید از فونتهای بروز و پیشنهادی این وبسایت به راحتی و بدون نصب هیچ نوع اپلیکیشنی استفاده کنید .

در قسمت بعدی این وبسایت شما میتوانید به صورت دلخواه فونتهای پیش فرض خود را انتخاب کنید

و به صورت دلخواه کلمات را انتخاب کنید اما نکته اخر اینکه باید حتما بعد از تمام کردن فرم فونت خود انرا سیو کنید و یا میتوانید به حالت پیشفرض یا اولیه برگردانید و یا حذف کنید.

تنها کاری که باید با متن خود بکنید کپی پست ساده است هر متنی که میخواهید میتوانید در جایگاه پست کنید تا فونت دلخواه شما را بگیرید.

در اخر کار خود را سیو کنید و از فونت جدید خود لذت ببرید

باتشکر از همراهی شما گروه فنی مهندسی زرین هور

شاهین احمدزاده

شاهین احمدزاده هستم مهندس کامپیوتر در گرایش نرم افزار علاقه مند به برنامه نویسی و طراحی سایت . شماره تلفن : 09195227837 ایمیل : shahin.ahmadzadeh795@gmail.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا