3 ماه پیش
5
  • اپلیکشن ها
  • مخفی کردن کامنت اینستاگرام بعضی از فالورها از بقیه ی فالورهایمان

مخفی کردن کامنت اینستاگرام بعضی از فالورها از بقیه ی فالورهایمان

مخفی کردن کامنت اینستاگرام ،امروزه اینستا گرام تبدیل به یکی از اصلی ترین نرم ارکان فضای مجازی در ایران شده است.با افول اقبال فیسبوک در ایران و نوسانات قانونی مسنجر های محبوب جهانی که به اختلال در استفاده از آن ها انجامید.و شکست فاحش مسنجر های داخلی زیر پیک بار کاربران یک خلا در جامعه ی مجازی ما مشهود بود.که همزمانی این خلا با خرید اینستاگرام توسط فیسبوک و تغییر رویکردی در آن همراه شد.همچنین ارائه ی همزمان نسل های جدید اینترنت پرسرعت در ایران موجب شد تا بیش از پیش مردم به استفاده از اینستاگرام ترغیب شوند.

مخفی کردن کامنت اینستاگرام

اینستاگرام، خوب یا بد؟

اینستاگرام بارها در کفه ی ترازوی قضاوت قرار گرفته است.عده ای آن را مولد و عده ای مخرب فرهنگ عمومی می دانند.بسیاری بر اهمیت ان در اقتصاد و ایجاد شغل تکیه می کنند. و عده ای هم ان را مخرب روابط اجتماعی و راهی برای کم رنگ شدن اخلاق می پندارند.اما آنچه که مسلم است این است که اینستاگرام فضایی تازه برای برقراری ارتباطات نه تنها دو طرفه ،بلکهچند طرفه است. و باید برای تعیین معیار رفتار در اینستاگرام زمانی صرف شود.تا هم محیط و هم کاربران بتوانند به راه خلی جامع و با ثبات دست پیدا کنند.در این بین هر از گاهی چند با توجه به نیاز های جدید اینستا گرام برای رفع مشکلات امکانی جدید را به قابلیت های اینستا گرام اضافه می کند. یکی از این مشکلات کامنت های زیر پست های ماست.

مخفی کردن کامنت اینستاگرام ،طبیعتا هر کسی مجموعه ای از کاربران را دارد که دارای نوع ارتباطی متفاوتی با همدیگر هستند.از آن جمله می توان به جمع دوستان و جمع خانواده اشاره کرد که طبیعتا نوع رفتاری ارتباطی ما با آن ها متفاوت است.و کامنت های زیر پست های ما می تواند این پارادوکس را به همه نشان دهد که البته ما خواستار آن نیستیم.قبلا معمولا راه حل بستن کامنت ها بود تا صورت مسله پاک شود.عده ای هم چند اکانت می ساختند تا هر کدام را به گروهی از دوستانشان ، خویشاوندان و….. اختصاص دهند . این کامنت ها باز هم موجبات مشک هایی را فراهم می کرد. (بچه دبیرستانیاااا احتمالا خاطرات زیادی ازین مقوله دارن).

چگونه کامنت را مخفی کنیم؟

در نهایت اینستا گرام این مشکل رو حل کرد.راه حل پیشنهادی اینستا رفتن به پروفایل شخص مورد نظر ،زدن سه نقطه ی سمت راست اکانت و انتخاب گزینه ی Restrict هست. با زدن این گزینه ازین به بعد کامنت های شخص مورد نظر فقط برای شما و خود اون شخص نمایش داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان پیش فرض

مطالب پر بازدید

ه
هاست و دامنه ، خرید هاست ، خرید دامنه، هاست رایگان ، دامنه رایگان،هاست و دامین، دامین رایگان،هاست را چگونه بخریم، طراحی وبسایت،اموزش ساخت سایت ،مراحل خرید هاست،مراحل راه اندازی سایت

چگونه هاست و دامنه بخریم؟

چگونه هاست و دامنه بخریم؟ ، خرید و هاست دامین یکی از مشکلات عمده کسانی است که تازه وارد بوده و قصد راه اندازی وبسایت دارند در راه اندازی وبسایت قدم اول گرفتن گرفتن هاست و دامین است با ما...

10 بازی جالب

برترین بازی های پلی استیشن (ps4)

، صرفه جویی اینترنت در اینستاگرام ، دانلود اینستاگرام کم مصرف ، مصرف اینترنت ، ترفند کم نشدن حجم اینترنت

ترفند مصرف اینترنت کمتر در اینستاگرام

shortcut در فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ

گوگل،ترفند گوگل،ترفند جالب گوگل،رازهای گوگل،راز مخفی گوگل،بازی گوگل،ترفند مخفی گوگل،

۸ ترفند پنهان گوگل!